Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dog dancing

28. 5. 2012

Dog dancing byl další sport, který jsem chtěla vyzkoušet a začít se jím zabívat. K tomuto sportu jsem si vybrala Dorinku, protože má zájem o pamlsky a je ochotná cvičit rychle a enegeticky.

.190512-005.jpg

Ze začátku jsem trénovala sama podle toho co jsem našla na internetu nebo v knížkách. Později jsem začala jezdit na semináře ke   K. Veinlichové do Jičína.

.

Její semináře nám dali hrozně moc. Naučila jsem se mnoho nových cviků, triků a prvků. Prvky, které Dora uměla si zopakovala nebo je zdokonalovala.

.

Začínali jsme jednoduchými otočkami, chůzí u nohy, slalomem. Postupně jsme se dostávali k couvání, skákání, hrabání...

.

I přes to, že jsem od prvního semináře byla rozhodnuta, že nikdy na žádné závody nepůjdu, trénovali jsme společně s mladými a závodícími psy.

.

19.05.2012 jsem se účastnila semináře s K. Veinlichovou v Mladá Boleslavi. Byl to moc příjemný seminář, bohužel jsem byla nucena po čtyřech hodinách tréninku seminář opustit. Počasí bylo krásné, bylo sluníčko a teplo. Přes to, že jsem byla pouze na první část semináře, bylo to pro nás poučné a naučili jsme se několik nových cviků. Fotky ze semináře - http://svestkadora.rajce.idnes.cz/Dogdancing_Mlada_Boleslav%2C_19.05.2012/